meni zapri meni

TEKMOVANJA KLUBA ZA SEZONO 2019/20

03.10. – 06.10 2018  LJUBLJANA – SLO – JUNIOR GRAND PRIX

Status: medklubska tekma
Tekmovalci: vsi

23.10. – 27.10. 2019    ZAGREB – CRO – GOLDEN BEAR

Status: mednarodna tekma za mladince in mlajše kategorije
Tekmovalci: vsi
Opombe: mlajše prijavi klub, Advance Novice in Junior prijavi zveza

31.10.­ – 03.11. 2019   ITA – COPPA´DELL AMICIZIA MERANO

Status: mednarodna tekma
Tekmovalci: vsi

08.11. – 10.11. 2019   ITA – TRENTO CUP

Tekmovalci: advance in junior

12.11.-17.11. 2019 SOFIA – BUL – DENKOVA-STAVISKI CUP

Status: mednarodna tekma

Tekmovalci: vsi

20.11. – 24.11. 2019  CELJE – SLO – SKATE CELJE

Status: evropski kriterij
Tekmovalci: vsi

22.11. – 24.11. 2019   AUT – EIS CUP INNSBRUCK

Status: mednarodna tekma

Tekmovalci: vsi

28.11. –01.12. 2019   CAVALESE – ITA – FIEME ON ICE

Status:mednarodna tekma

Tekmovalci: vsi

02.12. – 08.12. 2019  BUDIMPEŠTA – HUN – 13th SANTA CLAUS CUP

Status: mednarodna tekma za mladince in mlajše kategorije
Tekmovalci: vsi

13.12­. – 15.12. 2019  BRATISLAVA – SVK – 61th GRAND PRIX OF BRATISLAVA

Status: mednarodna tekma
Tekmovalci: vsi

Opombe: mlajše prijavi klub, Advance Novice in Junior prijavi zveza

14.12. – 15.12. ali 21.12. – 22.12. 2019    LJUBLJANA – SLO – DRŽAVNO PRVENSTVO

Status:državno prvenstvo
Tekmovalci: vsi

14.01. – 18.01. 2020    BEOGRAD – SRB – SKATE HELENA

Status: evropski kriterij
Tekmovalci: vsi

26.01. 2020   JESENICE – SLO – BIELLMAN CUP

Tekmovalci: vsi

30.1. – 02.02. 2020   LJUBLJANA – SLO – DRAGON TROPHY & TIVOLI CUP

Status: mednarodna tekma
Tekmovalci: vsi
Opombe: mlajše prijavi klub, Advance Novice in Junior prijavi zveza

03.02. – 09.02. 2020    SOFIJA – BUL – SOFIA TROPHY 2020

Status: evropski kriterij
Tekmovalci: vsi

13. 02. – 16. 02. 2020    GRAZ – AUT – ICE CHALLENGE

Status: mednarodna tekma
Tekmovalci: vsi
14. 02. – 16.02. 2020     SARAJEVO – BIH – SARAJEVO OPEN 2020

Status: mednarodna tekma
Tekmovalci: vsi

28.02. –01.03. 2020   ST. POLLTEN – AUT– HIPPOLYT CUP

Status: mednarodna tekma

Tekmovalci: vsi

01.03. 2020   BLED – SLO – ZAKIJEV FLIP

Tekmovalci: D in C skupina

07.03. – 08.03. ali 14.03 – 15.03. 2020    SLO – KRANJ – Pokal Slovenije

Status: pokal Slovenije
Tekmovalci: vsi

06.03. – 08.03. 2020    AUT – FELDKIRCH TROPHY

Status: mednarodna tekma

Tekmovalci: vsi

18.03. – 22.03. 2020  FOLGARIA – ITA – 31th COPPA EUROPA TROFEO U.I.S.P.

Status: evropski kriterij
Tekmovalci: vsi

26.03. – 29.03. 2020   EGNA – ITA – EGNA SPRING TROPHY

Status: mednarodna tekma

Tekmovalci: Senior, Junior, Novice

28.03. – 29.03. 2020   AUT – OSSIACHER SEE PIROUETTE

Tekmovalci: vsi

 06.04.– 12.04. 2020   JESENICE – SLO  TRIGLAV TROPHY & NARCISA  CUP

Status: TT – ISU tekma
Tekmovalci: TT – člani, mladinci in mlajši mladinci / NC – mlajše kategorije
Opombe: TT – določi Zveza / NC – prijavi klub

 

TEKMOVANJA KLUBA ZA SEZONO 2018/19

03.10. – 06.10 2018  LJUBLJANA – SLO – JUNIOR GRAND PRIX

Mednarodno mladinsko tekmovanje

24.10. – 28.10.2018   ZAGREB – CRO – Golden bear

Status: Mednarodna tekma za mladince in mlajše kategorije
Tekmovalci: vsi
Opombe: mlajše prijavi klub, Advance Novice in Junior prijavi zveza

07.11.­ – 11.11.2018  GRAZ – AUT – ICE CHALLENGE

Status: Mednarodna tekma
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo
Opombe: mlajše prijavi klub, Advance Novice in Junior prijavi zveza

21.11. – 25.11.2018  CELJE – SLO – Skate Celje

Status: Evropski kriterij
Tekmovalci: vsi

05.12. – 09.12.2018  BUDIMPEŠTA – HUN – 12th SANTA CLAUS CUP

Status: Mednarodna tekma za mladince in mlajše kategorije
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo

14.12­. – 16.12.2018  BRATISLAVA – SVK – 60th GRAND PRIX OF BRATISLAVA

Status: Mednarodna tekma
Tekmovalci: vsi

Opombe: mlajše prijavi klub, Advance Novice in Junior prijavi zveza

15.12. – 16.12.2018   BLED – SLO – DRŽAVNO PRVENSTVO

Status:Državno prvenstvo
Tekmovalci:vsi

27.01.2019   JESENICE  SLO – BIELLMAN CUP

Tekmovalci:vsi

15.01. – 19.01.2019   BEOGRAD – SRB – Skate Helena

Status: Evropski kriterij
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo

15.02. – 19.02.2019    SOFIJA – BUL – Sofia Trophy

Status: Evropski kriterij
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo

07.02. – 10.02.2019   LJUBLJANA – SLO – Dragon Trophy in Tivoli Cup

Status: Mednarodna tekma
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo
Opombe: mlajše prijavi klub, Advance Novice in Junior prijavi zveza

16.02.2019    BLED – SLO – ZAKIJEV FLIP

Tekmovalci: D in C skupina

20.03. – 24.03.2019  FOLGARIA – ITA – 30th COPPA EUROPA TROFEO U.I.S.P.

Status: Evropski kriterij
Tekmovalci:vis;tisti ki želijo

09.03. – 10.03.2019   SLO – Pokal Slovenije

Status: Pokal Slovenije
Tekmovalci: vsi; tudi začetniki

08.04.– 14.04.2019   JESENICE – SLO - Triglav Trophy & Narcisa Cup

Status: TT – ISU tekma
Tekmovalci: TT – člani, mladinci in mlajši mladinci / NC – mlajše kategorije
Opombe: TT – določi Zveza / NC – prijavi klub

 

TEKMOVANJA KLUBA ZA SEZONO 2017/18

14.10.2017     KRANJ – SLO – GORENJSKI TROJNI AKSEL

Entries/Results
Status: Medklubska tekma za mlajše
Tekmovalci: vsi, mlajši tekmovalci

25.10. – 29.10. 2017     ZAGREB – Golden bear

Entries/Results
Status: Mednarodna tekma za mladince in mlajše kategorije
Tekmovalci: vsi
Opombe: mlajše prijavi klub, Advance Novice in Junior prijavi zveza

9.11.­  12.11. 2017     GRAZ – AUT – ICE CHALLENGE

Entries/Results
Status: Mednarodna tekma
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo
Opombe: mlajše prijavi klub, Advance Novice in Junior prijavi zveza

22. 11. – 26. 11. 2017     CELJE – SLO – Skate Celje

Entries/Results
Entries/Results – ISU
Status: Evropski kriterij  2.tekma
Tekmovalci: vsi

4.12. – 10.12.2017     BUDIMPEŠTA – HUN – 11th SANTA CLAUS CUP

Entries/Results
Entries/Results – ISU
Status: Mednarodna tekma za mladince in mlajše kategorije
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo

15.12­ – 17.12.2017     BRATISLAVA – SVK – 59th GRAND PRIX OF BRATISLAVA

Entries/Results
Status: Mednarodna tekma
Tekmovalci: vsi
Opombe: mlajše prijavi klub, Advance Novice in Junior prijavi zveza

16.12. – 17.12.2017     KRANJ – SLO – DRŽAVNO PRVENSTVO

Entries/Results DP
Entries/Results OP
Status: Državno prvenstvo
Tekmovalci: vsi

21.1.2018     JESENICE – SLO  BIELLMAN CUP

Entries/Results
Evropski kriterij (ISU sodniški sistem)
Tekmovanje v prostih programih
Tekmovalci: Chicks, Cubs, Basic Novice A & B, Advanced Novice, Junior

23. 1. – 27.1.2018     BEOGRAD – SRB – Skate Helena

Entries/Results
Entries/Results – ISU
Status: Evropski kriterij  3.tekma
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo

6. 2. -11. 2.2018     SOFIJA – BUL – Sofia trophy

Entries/Results
Entries/Results – ISU
Status: Evropski kriterij  4.tekma
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo

8. 2. – 11. 2.2018     LJUBLJANA – SLO – Dragon Trophy in Tivoli Cup

Entries/Results (Dragon Trophy)
Entries/Results (Tivoli Cup)
Status: Mednarodna tekma
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo
Opombe: mlajše prijavi klub, Advance Novice in Junior prijavi zveza

17.2.2018     BLED – SLO – ZAKIJEV FLIP

Entries/Results
Tekmovalci: D in C skupina

1. 3. – 4. 3.2018     SARAJEVO – BIH – Sarajevo Open 2018

Entries/Results (Seniors, Juniors, Advanced Novices)
Entries/Results (Chicks, Cubs, Basic Novice)
Status: Mednarodna tekma
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo

16. 3. – 18. 3.2018     CELJE – SLO – Pokal Slovenije

Entries/Results
Entries/Results (Rekreativci)
Status: Pokal Slovenije
Tekmovalci: vsi; tudi začetniki

4.4. – 8.4.2018     JESENICE – SLO – Triglav Trophy & Narcisa Cup

Status: TT – ISU tekma
Tekmovalci: TT – člani, mladinci in mlajši mladinci / NC – mlajše kategorije
Opombe: TT – določi Zveza / NC – prijavi klub

TEKMOVANJA KLUBA ZA SEZONO 2016/17

16.10. 2016     KRANJ – SLO – Gorenjski trojni aksel
Status: Medklubska tekma za mlajše kategorije
Tekmovalci: vsi mlajši tekmovalci (Skupine A, B, C in D ter rekreativci)

27.10. – 30. 10. 2016     ZAGREB – CRO – Zlati medved
Status: Mednarodna tekma za mladince in mlajše kategorije
Tekmovalci: vsi
Opombe: mlajše prijavi klub, Advance Novice in Junior prijavi zveza

23. 11. – 27. 11. 2016     CELJE – SLO – Skate Celje
Status: Evropski kriterij 1. tekma
Tekmovalci: vsi

2016     MERANO – ITA – Friendshipcup 2016
Status: Mednarodna tekma
Tekmovalci: tisti, ki želijo

15. 11. – 20. 11. 2016    GRAZ – AUT – Ice Challenge & Ice Challenge Young Generation – Leo Scheu    ODPOVED
Status: Mednarodna tekma
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo
Opombe: mlajše prijavi klub, Advance Novice in Junior prijavi zveza

6. 12. – 11. 12. 2016   BUDIMPEŠTA – HUN - 10th Santa Claus Cup
Status: Mednarodna tekma za mladince in mlajše kategorije
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo

17. 12. – 18. 12. 2016 JESENICE – SLO – Državno prvenstvo
Status: Državno prvenstvo
Tekmovalci: vsi

17. 1. – 21. 1. 2017   BEOGRAD – SRB – Skate Helena
Status: Evropski kriterij 2. tekma
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo

2. 2. – 5. 2. 2017   SARAJEVO – BIH – Sarajevo Open 2017      ODPOVED
Status: Mednarodna tekma
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo

8. 2. – 12. 2. 2017    SOFIJA – BUL – Sofia trophy
Status: Evropski kriterij 3. tekma
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo

9. 2. -12. 2. 2017   LJUBLJANA – SLO – Dragon Trophy in Tivoli Cup
Status: Mednarodna tekma
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo
Opombe: mlajše prijavi klub, Advance Novice in Junior prijavi zveza

8. 3 – 12. 3. 2017   MEYRIN-GENEVE –SUI
Status: Evropski kriterij 4. tekma
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo

9. 3 – 12. 3. 2017   BUDIMPEŠTA – HUN – 28th Sportland Trophy
Status: Mednarodna tekma
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo

xx. 3. – xx. 3.  2017 LJUBLJANA – SLO – Pokal Slovenije
Status: Pokal Slovenije
Tekmovalci: vsi; tudi začetniki

30. 3. - 2. 4.  2017   CANAZEI – ITA – 29th Coppa Europa
Status: Evropski kriterij 5. tekma
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo

5. 4. – 9. 4. 2017   JESENICE – SLO - Triglav Trophy & Narcisa Cup
Status: TT – ISU tekma
Tekmovalci: TT – člani, mladinci in mlajši mladinci / NC – mlajše kategorije
Opombe: TT – določi Zveza / NC – prijavi klub

TEKMOVANJA KLUBA ZA SEZONO 2015/16

11. 11. – 15. 11. 2015     CELJE – SLO – Skate Celje
Status: Evropski kriterij 1. tekma
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo

19.11. – 22. 11. 2015     ZAGREB – CRO – Zlati medved
Status: Mednarodna tekma za mladince in mlajše kategorije
Tekmovalci: vsi
Opombe: mlajše prijavi klub, adv. novice prijavi zveza

30. 11. – 6. 12. 2015   BUDIMPEŠTA – HUN - 9th Santa Claus Cup
Status: Mednarodna tekma za mladince in mlajše kategorije
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo

12. 12. – 13. 12. 2015 CELJE – SLO – Državno prvenstvo
Status: Državno prvenstvo
Tekmovalci: vsi

19. 1. – 23. 1. 2016   BEOGRAD – SRB – Skate Helena
Status: Evropski kriterij 2. tekma
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo

4. 2. – 7. 2. 2016   LJUBLJANA – SLO – Dragon Trophy in Tivoli Cup
Status: Mednarodna tekma
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo
Opombe: mlajše prijavi klub, adv. novice prijavi zveza

4. 2. – 7. 2. 2016   SARAJEVO – BIH – Sarajevo Open 2016
Status: Mednarodna tekma
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo

10. 2. – 14. 2. 2016    SOFIJA – BUL – Sofia trophy
Status: Evropski kriterij 3. tekma
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo

23.2. – 28.2.2016   DUNAJ – AUT - Hellmut Seibt Memorial
Status: Mednarodna tekma
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo

2. 3 – 6. 3. 2016   BUDIMPEŠTA – HUN – 27th Sportland Trophy
Status: Evropski kriterij 4. tekma
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo

12. 3. – 13. 3.  2016 (ali 26. 3. – 27. 3. 2016) BLED – SLO – Pokal Slovenije
Status: Pokal Slovenije
Tekmovalci: vsi; tudi začetniki

31. 3. - 3. 4.  2016   CANAZEI – ITA – 28a Coppa Europa
Status: Evropski kriterij 5. tekma
Tekmovalci: vsi; tisti, ki želijo

23. 3. – 27. 3. 2016   JESENICE – SLO - Triglav Trophy & Narcisa Cup
Status: TT – ISU tekma
Tekmovalci: TT – člani, mladinci in mlajši mladinci / NC – mlajše kategorije
Opombe: TT – določi Zveza / NC – prijavi klub