meni zapri meni

Spoštovane drsalke in drsalci!

Rekreacijsko umetnostno drsanje je vodeno rekreacijsko drsanje, na katerem je poudarek na rekreaciji in učenju veščin drsanja. Pri vadbi je prisoten trener umetnostnega drsanja. Vadeči so razdeljeni v dve čim bolj homogeni skupini, ki se po stopnjah učita novih elementov. To vrsto rekreacije bi lahko primerjali z aerobiko, ali drugo podobno aerobno vadbo, s tem da se to dogaja v športni dvorani Podmežakla na ledeni ploskvi, kar ima še poseben čar in je bolj namenjeno vadečim, ki imajo radi drsanje. Znanje naprednih tehnik drsanja ni pogoj, vadeči morajo le znati samostojno in varno drsati.

Vabljeni!

Rekreacijsko umetnostno drsanje bo na urniku dvorane Podmežakla cca 2 x tedensko, oziroma odvisno od zasedenosti dvorane. Razpisani termini bodo vidni na urniku dvorane Podmežakla na spletni strani Zavoda za šport Jesenice ali v dvorani Podmežakla. S treningi in novimi vpisi bomo pričeli v oktobru 2013.

Športno društvo Jesenice – Drsalni klub
Zavod za šport Jesenice